Myšlienka o otvorení eshopu s hudobnými nástrojmi sa mi túlala hlavou niekoľko rokov. Mojim hlavným cieľom bolo vytvoriť na trhu ponuku hudobných nástrojov, ktoré budú dostupné ako pre amatérov, tak pre profesionálov v konkurenčných cenách. Urobil som pár krokov k realizácii tohoto plánu, ale vždy sa objavila akási překážka a nebol som spokojný s možným riešením. Uplynulo dosť času než sa mi podarilo uzatvoriť dohodu priamo s výrobcami alebo distribútormi jednotlivých značiek a presvedčiť ich k naviazaniu úzkej spolupráce.

Práve preto som prvý predaj nástrojov zahájil ešte len na jeseň roku 2016 prostredníctvom portálu aukro.cz a v roku 2017 som založil firmu All4sound, zaregistroval som doménu a začal prácu na tvorbe eshopu. Chcel by som, aby bol internetový obchod prehľadný a poskytoval všetky funkcie potrebné pre koncového užívateľa. Testoval som niekoľko tipov eshopov a zaznamenával som si vychytávky v rôznych e-obchodoch, kde som sám nakupoval, kým som sa rozhodol pre variantu, ktorú práve vidíte. Je pre mňa veľmi dôležité, aby eshop all4sound.cz poskytoval všetky funkcie, ktoré si želáte a budem rád za každú spätnú väzbu, ktorú môžete zadať tu.

Prečo nakupovať na all4sound.sk?

  • Tovar priamo od výrobcu – aby sme Vám boli schopní ponúknuť konkurenčné ceny, snažíme sa maximálne skrátiť dodávateľský reťazec, a práve preto ponúkame tovar priamo od výrobcu alebo európskeho importéra/distribútora.
  • Doprava zadarmo – väčšina internetových obchodov sa snaží konkurovať cenou, aby ich ponuka vypadala zaujímavo na porovnávacích portáloch. Ešte len pri nákupe zistíte, že k cene tovaru musíte pripočítať dopravné, balné a iné príplatky a vo finále je konečná cena tovaru úplne iná. V all4sound ponúkame dopravu zadarmo pri využití služby GLS a neúčtujeme ďalšie poplatky za balné, platbu kartou alebo vlastný odber.
  • Novinky každý týždeň – úzko spolupracujeme s výrobcami a distrútormi a všetky novinky okamžite pridávame do našej ponuky. Neustále pracujeme nad rozširovaním nášho portfolia o ďalšie značky, a preto tu nájdete každý týždeň nové produkty.
  • Akčné produkty za skvelé ceny – účastníme sa cenových akcií u výrobcu a samozrejme ich poskytujeme i všetkým zákazníkom.
  • Dôveryhodnosť – ako často sa Vám stalo, že ste objednali pre niekoho blízkeho darček, alebo pre seba objednali vysnený nástroj a naráz ste obdržali správu - ,,bohužiaľ, tovar nemáme skladom“ a dodacia lehota sa predĺžila z 24 hodín na 14 dní? Chceme sa vyhnúť takýmto prípadom, a preto aktualizujeme on-line dostupnosť tovaru. Aj cez to, ak si chcete byť stopercentne istí o dostupnosti Vami vybraného produktu, neváhajte nás pred objednávkou kontaktovať.