Ponúkame dopravu zadarmo po celej Slovenskej republike pri objednávke nad 100 EUR vrátane DPH.

Jednotlivé kombinácie možnosti prepravy a platby nájdete v košíku pri objednávaní tovaru:

 • Osobný odber – zadarmo od 1 EUR
 • PPL – 5 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)
 • GLS – 6 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)
 • Zásilkovna – 5 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)

Poplatok za dobierku je 3 Euro

   

  All4sound - osobní odběr

  Osobný odber - objadnaný tovar si môžete vyzdvihnúť na našej adrese. Akonáhle bude objednávka pripravená k odberu, budeme Vás informovať e-mailom alebo SMS správou. Za tovar môžete zaplatiť v hotovosti, alebo vopred prostredníctvom e-shopu.

   

  GLS

  GLS - objednaný tovar sa posiela kuriérskou službou GLS. Väčšina zásielok je doručená do 24 hodín. O odoslaní budete informovaní e-mailom. Ak sa doručenie nepodarí, vodič vás bude kontaktovať a dohodne sa s vami na bezplatnom opätovnom doručení. Ak sa rozhodnete pre platbu na dobierku, platba sa vodičovi uskutoční pri prevzatí tovaru. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať na adrese: www.gls.cz.

   

  PPL

  PPL - objednaný tovar sa zasiela kuriérskou službou GLS. Väčšina zásielok je doručená do 24 hodín. O odoslaní budete informovaní e-mailom. V prípade neúspešného doručenia bude zásielka uložená na najbližšom expedičnom mieste. Ak sa rozhodnete pre platbu na dobierku, platba sa uskutoční vodičovi pri prevzatí tovaru. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať na adrese: www.ppl.cz  

  Uloženka

  Zásielkový predaj - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na pobočke zásielkovej spoločnosti ("Miesto dodania"), ktorú ste si vybrali v objednávke. Väčšina zásielok je doručená na pobočku do 2 - 3 pracovných dní. Nemusíte sa starať o to, kde a kedy vás kuriér zastihne, ale tovar si môžete vyzdvihnúť vo vami zvolenom čase. Hneď ako bude objednávka na odbernom mieste, budete o tom informovaní e-mailom alebo SMS správou. Štandardná dodacia lehota je 7 dní. Túto dobu môžete samozrejme predĺžiť. Svoju zásielku môžete sledovať na: www.zasilkovna.cz

    

  Individuálna doprava

  V prípade, že k odoslaniu tovaru nebude možné využiť vyššie uvedené spôsoby dopravy (z dôvodu nadmerných rozmerov alebo hmotnosti), zaistíme individuálnu dopravu a budeme Vás o tejto skutočnosti informovať. Spolupracujeme s ostatnými prepravnými spoločnosťami a máme aj vlastnú dopravu.