Ponúkame dopravu zadarmo po celej Slovenskej republike pri objednávke nad 100 EUR vrátane DPH.

Jednotlivé kombinácie možnosti prepravy a platby nájdete v košíku pri objednávaní tovaru:

  • Osobný odber – zadarmo od 1 EUR
  • DPD – 3,5 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)
  • Uloženka / WEDO – 4 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)
  • Balík na poštu - 4 EUR (zadarmo u objednávok nad 100 EUR)

 

All4sound - osobní odběr

Osobný odber - objadnaný tovar si môžete vyzdvihnúť na našej adrese. Akonáhle bude objednávka pripravená k odberu, budeme Vás informovať e-mailom alebo SMS správou. Za tovar môžete zaplatiť v hotovosti, alebo vopred prostredníctvom e-shopu.

 

Uloženka

Uloženka / WEDO - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na pobočke Uloženky (Výdajné miesto), ktorú ste si vybrali v objednávke. Vätšina zásielok je doručovaná na pobočku Uloženky v priebehu 48 - 72 hodín. Nemusíte sa starať, kde a kedy Vás zastihne kuriér, ale vyzdvihnete si tovar vo Vami zvolenom čase. Akonáhle bude objednávka na odberovom mieste, budete informovaní e-mailom alebo SMS správou. Štandardná doba uloženia zásielky je 7 dní, túto dobu si môžete samozrejme predĺžiť. Sledovanie zásielky je možné na adrese: www.ulozenka.cz.

 

Balík na poštu

Balík na poštu - objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na pobočke Slovenskej pošty, ktorú ste si vybrali v objednávke. Vetšina zásielok je doručovaná v priebehu 72 hodín. Nemusíte sa starať, kde a kedy Vás kuriér zastihne, ale vyzdvihnete si tovar vo Vami zvolenom čase. Akonáhle bude objednávka na odbernom mieste, budete informovaní e-mailom alebo SMS správou. Štandardná doba uloženia zásielky je 7 dní, túto dobu si môžete samozrejme predĺžiť. Sledovanie zásielky je možné na adrese: www.ceskaposta.cz., www.slovenskaposta.cz

 

DPD

DPD - objednaný tovar posielame kuriérskou službou DPD. Vetšina zásielok je doručovaná v priebehu 48 hodín. O expedícii budete informovaní e-mailom. Pri neúspešnom doručení Vás bude vodič kontaktovať a dohodne sa na bezplatnom opakovanom doručení. Pokiaľ si vyberiete platbu dobierkou, úhradu vykonáte vodičovi pri prevzatí tovaru. Aktuálny stav zásielky môžete sledovať na: www.dpd.cz.

  

Individuálna doprava

V prípade, že k odoslaniu tovaru nebude možné využiť vyššie uvedené spôsoby dopravy (z dôvodu nadmerných rozmerov alebo hmotnosti), zaistíme individuálnu dopravu a budeme Vás o tejto skutočnosti informovať. Spolupracujeme s ostatnými prepravnými spoločnosťami a máme aj vlastnú dopravu.