Věrnostní program

Kupujte, hodnoťte, kontrolujte a získavajte body, vďaka ktorým môžete nakupovať v e-shopu all4sound so zľavou až 50%.

Pravidlá sú jednoduché!

Každý bod má hodnotu 6 Kč, čím si môžete znížiť cenu v následujúcich objednávkách.

Chceme, aby všetky naše pravidlá boli jednoduché a zrozumiteľné, takže nižšie nájdete podmienky vernostného programu popísané v niekoľkých bodoch:

1.      Získate body za každý nákup nad 400 Kč, hodnotenie produktu alebo recenziu produktu.

2.      Hodnota nákupu pre výpočet bodov nezahŕňa poplatky za dopravu a platbu.

3.      Body sú priradené k účtu po obdržaní platby za objednávku.

4.      Získate 1 bod pre hodnotenie produktu hviezdičkami. Podmienkou hodnotenia produktov je ich predchádzajúci nákup v all4sound. Hodnotenie je možné po 5 dňoch od objednávky.

5.      Získate 10 bodov za recenziu produktu obsahujúcu minimálne 400 znakov. Podmienkou recenzie produktov je ich predchádzajúci nákup v all4sound. Recenzia je možná po 5 dňoch od objednávky. Pred pridaním bodov k účtu je recenzia kontrolovaná administrátorom (či nebola skopírovaná z iného servisu). Negatívna recenzia nemôže byť základom pre neudelenie bodov.

6.      Počet získaných bodov za nákup sa môže líšiť v závisloti na objemu  nákupov, aktuálnych akciách a ostatných parametroch.

7.      Počet bodov, ktoré obdržíte za nákup, je viditeľný na karte produktov a v košíku pred odoslaním objednávky.

8.      Získané body sú viditeľné po prihlášení do zákazníckeho účtu.

9.      Získané body môžete použiť k zníženiu ceny produktu v následujúcich objednávkách až o 50%. Rozhodnete sa sami, koľko bodov chcete použiť.

10.  Získané body môžete použiť po dobu 5 rokov od nákupu (1825 dní).

 

Obmedzenie pri udeľovaní a používaní bodov:

1.      Pomocou bodov môžete znížiť cenu produktu až o 50%.

2.      V prípade vrátenia objednaného tovaru budú body získané za nákup odpočítané z bodov zhromaždených na zákazníckom účte.

3.      Podmienkou pre udelenie bodov za hodnotenie alebo recenziu produktov je ich predchádzajúci nákup v all4sound. Hodnotenie alebo recenzia produktov je možné po 5 dňoch od nákupu.

4.      Recenzie produktov sú kontrolované administrátorom, či neboli skopírované z iných webových stránok a nie sú vulgárne. V prípade, že existujú dôvodné obavy, že recenzia nebola napísaná užívateľom, má správca právo neudeliť bonusové body alebo znížiť ich počet. Kontrola recenzie trvá do 5 dní – vo väčšine prípadov do 24 hodín.

5.      Pokiaľ sú body použité do 14 dní od predchádzajúceho nákupu, all4sound si vyhradzuje právo obmedziť alebo pozastaviť realizáciu objednávky, aby sa obmedzilo riziko vyplývajúce so zákonnej možnosti vrátenia zakúpeného tovaru a tým odobranie nároku na využitie bodov.

6.      All4sound si vyhradzuje právo pridávať alebo odoberať zbierané body podľa vlastného uváženia.