Nažhav svoj zvuk so zosilňovačmi BUGERA - Novo na All4sound

Nažhav svoj zvuk so zosilňovačmi BUGERA - Novo na All4sound

Pokiaľ hľadáte naozaj kvalitné lampové kombo alebo zosilňovač, ktorý by obstál vedľa mnohonásobne drahších legendárnych zosilňovačov, so značkou Bugera nešliapnete vedľa. Bugera totiž veľmi nápadne vychádza z nákladnejších predlôh, k čomu sa veľmi podarene priznáva dizajnom, a predovšetkým zvukom a kvalitným spracovaním. V ponuke máme celolampové gitarové a basgitarové kombá a zosilňovače a ďalšie príslušenstvo.


TC Electronic - To najlepšie pre váš zvuk

TC Electronic - To najlepšie pre váš zvuk

Pre všetkých experimentátorov, archeológov, hľadača zvuku, alebo hudobníkov, ktorí jednoducho vie, po čom idú, sme do ponuky pridali kúzelnej krabičky a ďalšie vychytávky od TC Electronic, ktoré vášmu zvuku dodajú ten správny smer, tvar výraz a originalitu. Ide o jedny z najkvalitnejších a najoceňovanejších produktov na trhu. V ponuke máme gitarové a basgitarové efekty, štúdiové efekty a procesory, basgitarové zosilňovače a reproboxy.


Novo u nás Tannoy a Tanglewood

Medzi novo pridané značky na e-shope all4sound.cz nájdete Tannoy a Tanglewood. Obaja títo výrobcovia majú svoje korene vo Veľkej Británii. Jeden sa zameriava na ozvučenie a ten druhý na gitary a ďalšie hudobné nástroje. 


Struny pre Vaše gitary

Struny pre Vaše gitary

Hráči na gitaru, či už elektrickú alebo akustickú, pomerne často menia svoje opotrebované struny, a tak nie je na škodu, mať po ruke vždy o jeden balíček navyše. Preto sme do našej ponuky zaradili ďalšich dvoch ostrieľaných výrobcov strun Ernie Ball a Elixir, ktorí tieto potreby hravo pokryjú.


Behringer

Behringer

Synonymum pre túto nemeckú značku, jedného z najväčších výrobcov audiotechniky, je kvalita, cenová dostupnosť, dlhoročná skúsenosť, široký výber a preslávené produkty. Všetky tieto aspekty nás viedli k tomu, aby sme produkty Behringer zaradili do našej ponuky.


Ponúkame produkty značky Audient

Ponúkame produkty značky Audient

Jedným z našich posledných prírastkov v našom portfóliu značiek, je britský Audient. Vyznačuje sa profesionálnou výbavou za prijateľnú cenu. V ponuke ale tiež nájdete menšich audio kamarátov, ktorí doplní napr. Vašu domácu pracovňu, či štúdio. Budete sa tak môcť pýšiť zariadeniami, ktoré tiež nájdete vo významných štúdiách po celom svete, ako sú Abbey Road Studios, Pete Townshend 's Eel Pie Studios alebo House of Blues v USA.


Najnovšie u nás značka Comica

Najnovšie u nás značka Comica

Ste YouTuber, baví Vás komentovanie, moderovanie, či akýkoľvek hlasový záznam? Potom je tento článok venovaný najmä Vám. Ale samozrejme tiež všetkým, ktorý sa všeobecne zaujímajú o všetko okolo hudobného diania. Poďme na to.


Akčné zľavy 'Black Friday' na All4sound

Akčné zľavy 'Black Friday' na All4sound

'Black Friday' je v plnom prúde! Aj u nás si môžete vychutnať akčné zľavy na kopu produktov, a to nielen v jeden deň, ale rovno po dobu celých dvoch týždňov. Akcia na viac ako 250 hudobných nástrojov, vybavenia a ďalšieho príslušenstva rôznych značiek prebieha až do 29. 11. 2020.


Carlsbro, Ritter, Soundsation

Carlsbro, Ritter, Soundsation

V rozširovanie sortimentu nepoľavujeme a zavádzame do svojich radov novej značky. Na e-shope All4sound teraz novo v ponuke nájdete produkty britského výrobcu Carlsbro, špičkové švajčiarskej obaly a puzdra značky Ritter a talianskeho žrebca Soundsation.


Pioneer DJ kraľuje v kluboch i medzi DJs

Pioneer DJ kraľuje v kluboch i medzi DJs

Tí, ktorí sa už niekedy ocitli za DJským stolom s vybavením, by nikdy nevymenili pohľad na inú profesionálnu značku než na Pioneer DJ. Naopak pre tých, ktorí ešte len uvažujú o svojich začiatkoch mixovaní, či počúvaní hudby, ponúka táto značka veľmi širokú dostupnosť produktov všetkých kategórií. Svoje si nájdu ako profesionálni DJovia, tak tí, ktorí sa chcú DJingom baviť s priateľmi, či ho berú ako koníček.


V pomere ceny a výkonu vyhráva Beyerdynamic

V pomere ceny a výkonu vyhráva Beyerdynamic

Beyerdynamic, značka dnešného popredného svetového výrobcu slúchadiel, mikrofónov a systémov, siaha historicky do roku 1924, kedy jej základy položil v Berlíne elektrotechnik Eugen Beyer. Inovácia, vyvíjanie technológie, ručná výroba a vynikajúci zvukový zážitok vyznačujú produkty celého portfólia. V tom si nájde svoje takmer každý, každé miesto, či aplikácie. Profesionál, amatér, štúdio, javisko, spoločník na cestách, doma a pri konferenciách.


Kvalita za rozumnú cenu, to je Monkey Banana

Kvalita za rozumnú cenu, to je Monkey Banana

Na prvý pohľad veľmi extravagantný vzhľad vyznačuje nemeckého výrobcu Monkey Banana, čo ale doplňuje vysokou kvalitou profesionálneho štúdiového vybavenia v prijateľnej cenovej katergorii. Zakladatelia tejto značky, nadšenci pre zvuk, vyvinuli štúdiové monitory, subwoofery, mikrofóny a ďalšie príslušenstvo, ktoré preráža s úspechom hudobným priemyslom.


E-shop funguje bez zmien

E-shop funguje bez zmien

Vážení zákazníci,

náš e-shop funguje v bežnom režime. Objednávky vybavujeme v štandardnej dobe a expedujeme každý deň, hoci v núdzovom stave a situácii súvisiacej s koronavírusy môže dôjsť k dennému oneskorenie tak z našej strany, tak zo strany prepravcu.

U objednávok odporúčame vybrať kuriéra ako spôsob dopravy. Pri odbere na výdajných miestach sa môžete vystavovať zbytočnému riziku.

Pri kontakte s kuriérom, prosím, postupujte ohľaduplne a zodpovedne, predovšetkým nezabudnite na dôkladnú hygienu rúk.

Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú objednať na All4sound, ponúkame predĺženú dobu na vrátenie tovaru zo 14 na 30 dní!

Další