All4sound - osobní odběr

3ročná záruka pre každého

Za kvalitou nášho tovaru si stojíme, ale v prípade, že by tvoj parťák vypovedal službu, máme pre teba 3-ročný záručný program. Trojročný záručný program platí pre každého automaticky a je úplne zadarmo.  

 

GLS

30 dní na vrátenie tovaru

Nie je to láska na prvý tón? Nevadí. Môže sa stať, že sa netrafíš do správnej noty, ale žiadny strach! S predĺženou lehotou na vrátenie tovaru máš dostatok času overiť si, či ti objednaný tovar vyhovuje a prípadne nepoškodený tovar vrátiť v 30-dňovej lehote.

 

PPL

Doprava zdarma vyše 100 eur

Ak si objednáte tovar nad 3000 czk, prepravujeme sa navzájom pre všetkých dopravcov a druhy dopravy. Tu podrobnejšie o možnostiach a spôsoboch dopravy.

  

Uloženka

Pomôžeme vám vybrať si

Ukážeme vám cestu! Náš tím pozostáva zo zapálených hudobníkov a pracuje v oblasti hudby. Vieme, čo predávame, takže neváhajte nás kontaktovať a vyberte, čo je pre vás najlepšie. Muzikály sú špecifickým segmentom a najmä pre začiatočníkov môže byť ťažké, ale radi vás sprevádzame týmto svetom.

  

Balík na poštu

Široká ponuka

Sme pripojení k širokej sieti distribútorov a rozširujeme našu ponuku každý deň a pridávame nové produkty a značky. Žijeme s hudbou a užívame si objavovanie nových nástrojov a technológií. V našej krajine nájdete tovar, ktorý ostatní predajcovia nemajú. Okrem dobre známych značiek ponúkame aj výrobky menších alebo nových výrobcov. Ak ste jednoducho narazili na tovar, ktorý hľadáte, kontaktujte nás! Pravdepodobne bude čakať na pridanie.

 

Balík na poštu

Najnižšia cena

Hudbu vnímame nielen ako firmu, je to tiež misia pre nás, a preto stanovujeme spravodlivé ceny, vo väčšine prípadov najlacnejšie na trhu. Máte kapelu, ste viac z vás, alebo sa chystáte nakupovať s nami pravidelne? Kontaktujte a dohodnite sa na spolupráci a ešte lepšie ceny.

 

Balík na poštu

Novinky máme najskôr

Úzko spolupracujeme s distribútormi a výrobcami, vďaka čomu ti môžeme ponúknuť novo predstavené produkty ako prvé! Na aktuálne novinky sa mrkni TU.

 

Balík na poštu

Vernostný program

Keď sa zaregistruješ do vernostného programu zbieraš body, ktoré premeníš na peniaze na nákup. Viac o vernostnom programe TU a registrovať sa môžeš TU. Body získavaš nielen za nákup ale aj za hodnotenie produktov!