Vox mini GO 10 - Gitarové kombo

Novinka
38 bodů do věrnostního systému
Cena
230,02 eur

Výrobce
VOX

Kód produktu
P02528

ks

Vox mini GO 10 je 10W gitarové modelingové kombo. Kombo je ľahké kompaktné a môže byť napájané mobilnou batériou, čo sa skvele hodí na ulici či pri ohni. Ponúka realistické zvuky zosilňovačov, ktoré taktiež nájdete vo VOX Cambridge50.

Vox mini GO 10 disponuje novo vyvinutým vokodérom, ktorý vám umožní modulovať a efektovať váš hlas pri speve alebo rozprávaní – ako by ste hrali na hovoriacej gitare. Kombo teda disponuje aj vstupom pre mikrofón.

Samozrejmosťou sú aj integrované efekty, vstup AUX, konektor pre slúchadlá a automatický bubeník, ktorý dokáže prehrávať patterny z mnohých žánrov.

Typy efektov:

EFEKTY 1 (Modulation types/Octave): Chorus, Phaser, Tremolo, Octave

EFEKTY 2 (Delay/Reverb types): Analog Delay, Digital Delay, Spring, Hall

 

Aby toho nebolo málo, Vox mini GO 10 obsahuje aj looper (až 45 sekúnd), ktorý môžete používať spolu s efektmi a automatickým bubeníkom. Pomocou selektora ľahko vyvoláte rytmický pattern a ľubovoľne upravíte tempo a hlasitosť. Táto funkcia sa skvele hodí pre jam session, cvičenie rytmu, inšpiráciu pre tvorbu riffov atď. Celkovo je k dispozícii 33 patternov.

 

Rytmické vzory: ROCK, METAL, POP, BLUES, FUNK, R&B, JAZZ, LATÍN, DANCE 3/5/7, METRO

Nastavenie zosilňovača a efektov je možné ukladať.

Možnosť použiť footswitch VFS3 na ovládanie rôznych funkcií ako sú rytmy a looper. (Footswitch nie je súčasťou balenia)

Mechanizmus Tiltback umožňuje použiť kombo ako monitor (odpočúvanie)

Rad VOX MINI GO využíva modelovaciu technológiu „VET“ používanú vo VOX Cambridge50, ktorá ponúka realistický a citlivý zvuk legendárnych zosilňovačov ako VOX AC30, zosilňovačov z 80. rokov, butikových zosilňovačov, high-gain zosilňovačov s masívnym skreslením.

Modely zosilňovačov: DELUXE CL, BOUTIQUE CL, BOUTIC OD, VOX AC30, VOX AC30TB, BRIT 800, BRIT VM, SL-OD, DOUBLE REC, VOCODER, LINE

Nastavenie LINE – pre elektroakustickú gitaru, alebo keyboard.

Kombo obsahuje integrovanú ladičku

Súčasťou balenia je popruh na prenášanie a 12V adaptér.